MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Seba Posty: 2
Wysłany: Wto Lis 30, 2004 10:39 pm
Odpowiedz z cytatem

Tatuuje od kilku lat ale nie posiadam własnego studia. Chciałbym wyjechac za granice tatuaować, najlepiej do Niemiec. Nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać. Wogóle nie wiem czy są jakieś szanse bo nie mam nigdzie udokumentowanego tego że robiłem tatuaże. Poradzicie coś?

Seba Dołączył: 30 Lis 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Admin-server@o2.pl
Wysłany: Nie Gru 19, 2004 8:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Seba"]Tatuuje od kilku lat ale nie posiadam własnego studia. Chciałbym wyjechac za granice tatuaować, najlepiej do Niemiec. Nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać. Wogóle nie wiem czy są jakieś szanse bo nie mam nigdzie udokumentowanego tego że robiłem tatuaże. Poradzicie coś?[/quote]

No to mamy podobny problem...

Admin-server@o2.pl
Post mirekk Posty: 4
Wysłany: Nie Sty 02, 2005 3:17 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Seba"]Tatuuje od kilku lat ale nie posiadam własnego studia. Chciałbym wyjechac za granice tatuaować, najlepiej do Niemiec. Nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać. Wogóle nie wiem czy są jakieś szanse bo nie mam nigdzie udokumentowanego tego że robiłem tatuaże. Poradzicie coś?[/quote]

No to moze cos wymyslimy:) poszukuje ludzi do nowo otwieranego studia tatu, nie jest to wprawdzie za granica, ale prawie:) powstaje studio przy granicy niemieckiej (56 km od berlina) klienci niemieccy
kontakt na mail: mirekk@aip.pl

mirekk Dołączył: 02 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Seba Posty: 2
Wysłany: Wto Sty 04, 2005 5:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak już miałbym sie wypuszczać tak daleko to wolałbym jednak po drugiej stronie granicy. Nie ukrywam że chodzi o większe pieniądze.

Seba Dołączył: 30 Lis 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Wto Sty 04, 2005 6:22 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Seba"]Jak już miałbym sie wypuszczać tak daleko to wolałbym jednak po drugiej stronie granicy. Nie ukrywam że chodzi o większe pieniądze.[/quote]
Wiec zycze powodzenia:)
\

Gość
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 7:21 pm
Odpowiedz z cytatem

widze ze zanika duch tattoatorstwa, ja dziaram od 5 lat i kase biore symboliczną, niema to jak podejscie dla artystycznego wyżycia się a nie chęci bycia burżuazją .

wiksza kasa to znaczy jaka?


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post tattoz Posty: 18
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 9:18 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="TommiCrazy"]widze ze zanika duch tattoatorstwa, ja dziaram od 5 lat i kase biore symboliczną, niema to jak podejscie dla artystycznego wyżycia się a nie chęci bycia burżuazją .

wiksza kasa to znaczy jaka?[/quote]


Tommi......z młodymi tatuatorami to ja z naszą kadrą piłkarską......niewiele potrafią a chcieliby by olbrzymią kasę zarabiać Wink .....a swoją drogą to pewnie jak sie ożenisz i bedziesz miał potomstwo to zniknie "symbolika" Wink


tattoz Dołączył: 15 Kwi 2004
_________________
-- SPAM --www.tattoz.strefa.pl
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Nie Mar 13, 2005 5:57 pm
Odpowiedz z cytatem

Taaa...Idea jest piękna tylko wyżyć ciężko. Myślicie panowie, że to już rutyna zaczyna działać i dlatego na pierwszym miejscu kasa? Pytam, bo sam się cenić zacząłem (szkoda, że tak późno).
Co do tych "młodych" to nie ma co się im dziwić, tatuaż jest popularny i każdy chce coś urwać z tego.
Niestety do jakiegoś tam poziomu nie dochodzi się robiąc kiczowate wzory z netu na potęgę i jescze za chore pieniądze...
To taka mała dygresja, niechaj zainteresowani taką pracą pamiętają. Twisted Evil


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post MIKI
Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 1:48 pm
Odpowiedz z cytatem

WPADNIJ DO ŁODZI POGADAMY !!!!!!!!!!!!!!! NARKA I POWODZENIA

MIKI
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 11:43 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="MIKI"]WPADNIJ DO ŁODZI POGADAMY !!!!!!!!!!!!!!! NARKA I POWODZENIA[/quote]


Wpadam do łodzi bys oddal pieniadze za maszyny pordzewiale, a ty co chowasz sie,drzwi nie otwierasz zlodziejaszku!!!!!

i tak oddasz z % za te boby swoje

nie pozdrawiam

Gość
Post Magda S. Posty: 2
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 10:30 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Admin-server@o2.pl"][quote="Seba"]Tatuuje od kilku lat ale nie posiadam własnego studia. Chciałbym wyjechac za granice tatuaować, najlepiej do Niemiec. Nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać. Wogóle nie wiem czy są jakieś szanse bo nie mam nigdzie udokumentowanego tego że robiłem tatuaże. Poradzicie coś?[/quote]

No to mamy podobny problem...[/quote]

A moze ktorys z was chcialby sprobowac szczescia w Holandii?

Magda S. Dołączył: 27 Paź 2007 Skąd: Holandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Inne oferty

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)